rockwool

W Polsce, ROCKWOOL był pierwszym zachodnim inwestorem, który uruchomił produkcję i sprzedaż materiałów izolacyjnych ze skalnej wełny mineralnej. W ciągu ponad 25 lat funkcjonowania na krajowym rynku, zainwestował w proces technologiczny, rozbudowę linii i instalacje proekologiczne ponad 1 miliard złotych.

ROCKWOOL Polska posiada dwie fabryki – w Cigacicach koło Zielonej Góry i w Małkini. Łącznie w obydwu fabrykach ROCKWOOL Polska posiada siedem linii produkcyjnych oraz dodatkowe linie obróbki półproduktów i wyrobów gotowych.

W Polsce ROCKWOOL jest najbardziej znany z szerokiej gamy wysokiej jakości produktów dla sektora budowlanego, ale ROCKWOOL Polska dostarcza również produkty dla ogrodnictwa oraz rozwiązania w zakresie minimalizowania hałasu i wibracji dla sektora transportowego.

Unikalne połączenie dobrej izolacji, redukcji hałasu, niezawodnej ochrony przeciwpożarowej i trwałości wełny skalnej oznacza również, że nasze produkty izolacyjne są stosowane w kultowych budynkach na całym świecie, od Empire State Building w Nowym Jorku po Teatr Bolszoj w Moskwie, Wieżę Eiffla w Paryżu i Stadion Olimpijski w Londynie.

produkty producenta

Oferta firmy Rockwool

materiały do pobrania

Materiały do pobrania znajdą Państwo na stronie producenta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych Partnerów i do kontaktu z naszymi doradcami!

Masz do nas pytanie?