kontakt

ul. Dekerta 45
30-703 Kraków

NIP: 679-295-56-27
REGON: 120586375

Tel: 12 296 10 08
Fax: 12 263 04 49
E-mail: biuro@solmat.pl

Zapraszamy – jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach   7  00  – 16 30, soboty – nieczynne.

Biuro Główne

Tel: 12 296 10 08 Małgorzata Nawrot Kierownik biura głównego e-mail: malgorzata.nawrot@solmat.pl Anna Bujas Sekretariat e-mail: anna.bujas@solmat.pl Marketing marketing@solmat.pl

Dyrektor handlowy

Zygmunt Kowalczyk
e-mail: zygmunt.kowalczyk@solmat.pl

Dział inwestycji

Piotr Sapek

Koordynator ds. inwestycji
e-mail: piotr.sapek@solmat.pl

Przemysław Kurzyński
Koordynator ds. inwestycji
e-mail: przemyslaw.kurzynski@solmat.pl

Jacek Grodzicki
Koordynator ds. inwestycji  
e-mail: jacek.grodzicki@solmat.pl

Adam Górecki
Koordynator ds. inwestycji
e-mail: adam.gorecki@solmat.pl

Dział inwestycji - obsługa stacjonarna

Mirosława Wiącek
Doradca handlowy ds. inwestycji
e-mail: miroslawa.wiacek@solmat.pl

Edyta Przęczek
Doradca handlowy ds. inwestycji
e-mail: edyta.przeczek@solmat.pl

Edyta Kwilarz
Doradca handlowy ds. inwestycji
e-mail: edyta.kwilarz@solmat.pl

Market Budowlany

Krzysztof Kaźmierczak

Kierownik Marketu Budowlanego
e-mail: krzysztof.kazmierczak@solmat.pl

Paweł Rosiak
Doradca handlowy
e-mail: pawel.rosiak@solmat.pl

Paweł  Wójcicki
Doradca handlowy
e-mail: pawel.wojcicki@solmat.pl

Dział Zaopatrzenia i Logistyki

Rafał Broda

Kierownik ds. zaopatrzenia i logistyki
e-mail: rafal.broda@solmat.pl

Agnieszka Hojka
Dział zaopatrzenia i logistyki
e-mail: agnieszka.hojka@solmat.pl

Marek Bogacz
Kierownik magazynu, logistyka
e-mail: transport@solmat.pl

formularz kontaktowy