PAROC

owens_paroc

PAROC to energooszczędne i ognioodporne produkty oraz rozwiązania izolacyjne z wełny kamiennej dla nowych i remontowanych budynków, izolacji akustycznych, systemów HVAC, przemysłu morskiego i, platform przybrzeżnych a także do innych zastosowań przemysłowych.

Przez 80 lat firma wypracowała swoja wysoką pozycję, dbając o wysoką jakość wytwarzanych produktów, praktyczną wiedzę specjalistyczną oraz kładąc nacisk na zrównoważony rozwój. Aktualnie, biorąc pod uwagę ich udział w rynku izolacji budowlanych i technicznych, PAROC ma pozycją lidera w Finlandii, Szwecji oraz w krajach bałtyckich. Ponadto produkty firmy PAROC zajmują mocną pozycję na rynkach Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Norwegii oraz Rosji.

produkty producenta

Produkty marki PAROC, rozpoznawalne są za sprawą charakterystycznych opakowań w czerwono-białe pasy, obejmują zastosowania budowlane, w tym izolacje termiczne, przeciwpożarowe i akustyczne do ścian zewnętrznych, dachów, podłóg, ścianek działowych, fundamentów a także  stropów międzykondygnacyjnych, jak i  również izolacje techniczne do systemów HVAC, instalacji przemysłowych, przemysłu morskiego i platform przybrzeżnych oraz branży OEM. 

materiały do pobrania

Materiały do pobrania znajdą Państwo na stronie producenta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych Partnerów i do kontaktu z naszymi doradcami!

Masz do nas pytanie?