Arsanit

ARSANIT Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się polskim producentem chemii budowlanej, specjalizującym się w systemach ociepleń THERMA+. Główne centrum zarządzania z Działem Handlowym, Biurem Obsługi Klienta, Działem Marketingu, Laboratoriami oraz z produkcją  i magazynem mieści się w Siemianowicach Śląskich. W 2014 roku uruchomiliśmy produkcję w drugim zakładzie na terenie Konina, po to aby usprawnić obsługę Klientów w centralnej i północnej części Polski. Nie zamykamy się wyłącznie na nasz rodzimy rynek – swoje wyroby sprzedajemy również  z powodzeniem na terenie Niemiec oraz Czech. Na dzień dzisiejszy, po 18 latach obecności na rynku,  możemy pochwalić się 30 mln m2 ociepleń, wykonanych z użyciem naszych produktów i z roku na rok nasza pozycja rynkowa się ugruntowuje. Potwierdza to szereg przyznawanych firmie nagród,   w szczególności wielokrotne docenienie ARSANIT w rankingu Gazel Biznesu, który wskazuje najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. 

Nasz asortyment, liczący już niemal 100 produktów, jest stale poszerzany i udoskonalany po to, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów – profesjonalnych wykonawców budowlanych. Oferta firmy ARSANIT obejmuje wszystkie komponenty niezbędne do wykonania docieplenia elewacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową pomoc fachowcom, gwarantując jednocześnie jakość oraz trwałość wykonanych prac. Nasze wyroby spełniają wymagania europejskie oraz wszelkie standardy bezpieczeństwa użytkowania i ochrony środowiska. Chcąc nadążyć za stale zmieniającymi się trendami w branży budowlanej i wnętrzarskiej oraz utrzymać poziom oferowanych produktów, stale poszukujemy nowych rozwiązań. Niedawno wprowadziliśmy do oferty wiele ciekawych innowacji, tj. system izolacji przeciwwodnej, strukturalny tynk dekoracyjny do tworzenia efektu betonu, deski elewacyjnej, cegiełki lub trawertynu czy dodatek do tynków
w formie płatków naturalnej miki. 

Posiadamy własny Dział Badawczo-Rozwojowy, obsługiwany przez naszą wykwalifikowaną kadrę technologów i laborantów. Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu oraz Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń. Najważniejsi są dla nas Klienci, dlatego wspieramy ich poprzez szereg cyklicznych szkoleń i prezentacji produktowych, aby przekazać im wiedzę na temat stosowania danego wyrobu, po to, aby praca z nim była dla wykonawców jeszcze bardziej efektywna. 

Relacje i partnerstwo są dla nas ważne od początku działalności. Dbamy nie tylko o kontakty biznesowe, ale wspieramy również sportowców – Mistrza Polski w motocrossie (Dominik Olszowy) oraz męski klub siatkarski MKS Będzin. 

Dystrybucja naszych produktów odbywa się poprzez ogólnopolską sieć hurtowni, za pośrednictwem naszych wykwalifikowanych Doradców Techniczno-Handlowych. Na terenie całej Polski posiadamy już ponad 140 mieszalni naszych farb, tynków oraz podkładów tynkarskich. Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub
z wybranym przedstawicielem. 

produkty producenta

Zachęcamy do zapoznania się z gamą produktów producenta

materiały do pobrania

Materiały do pobrania znajdą Państwo na stronie producenta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych Partnerów i do kontaktu z naszymi doradcami!

Masz do nas pytanie?