TORGGLER

download

Firma Torggler jest znana w Polsce i Europie z produkcji wysokospecjalizowanych wyrobów dla budownictwa.Główna siedziba firmy znajduje się od 150 lat w mieście Merano w północnych Włoszech (prowincja Południowy Tyrol) W Polsce od 1996 roku z siedzibą w Zgierzu. W 2002 roku powstała nowoczesna fabryka zdolna do wyprodukowania szerokiego i kompletnego zakresu produktów. Pozostałe fabryki Grupy Torggler mieszczą się we Włoszech.

Marka Torggler daje gwarancję zaspokojenia wymagań specjalistycznych firm budowlanych, inwestorów przemysłowych oraz klientów indywidualnych dostarczając produkty o najwyższej jakości i najlepszych właściwościach technicznych, o czym świadczą najważniejsze międzynarodowe i krajowe certyfikaty.

Rozwiązania specjalistyczne dla budownictwa obejmują: renowację zasolonych i zawilgoconych murów, renowację betonu, izolacje przeciwwilgociowe i przeciwwodne, domieszki i dodatki do betonu. Firma posiada laboratoria, które pracują nieustająco nad rozwojem produktów i technologii, aby móc sprostać coraz trudniejszym wyzwaniom, jakie stawiają przed nami inwestorzy i projektanci.

produkty producenta

Oferta firmy Torggler Polska obejmuje: systemy dociepleń budynków Ekor i Ekomix, tynki szlachetne i farby, kleje i fugi do glazury, zaprawy budowlane, preparaty gruntujące. Również dużą popularnością cieszą się pianki poliuretanowe montażowe i silikony. W tym segmencie Grupa Torggler zalicza się do największych producentów europejskich. Ostatnio wprowadzonym innowacyjnym produktem jest klej poliuretanowy TERMO, do montażu płyt styropianowych na rozmaitych podłożach.

materiały do pobrania

Materiały do pobrania znajdą Państwo na stronie producenta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych Partnerów i do kontaktu z naszymi doradcami!

Masz do nas pytanie?