Stalco

Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1998 roku i od początku swej działalności z powodzeniem dostarcza olbrzymią gamę narzędzi i technik zamocowań do profesjonalnych jak i domowych zastosowań. Głównymi punktami filozofii przedsiębiorstwa, a jednocześnie gwarantami sukcesu, są wysoka jakość oferowanych rozwiązań i bezwzględna orientacja na potrzeby klienta.

Nieustannie pracujemy nad rozwojem stworzonej przez Nas marki STALCO, która od początku swego istnienia zdobyła uznanie i zaufanie klientów stając się jedną z czołowych marek na rynku polskim.  

Jako profesjonaliści nieustannie w centrum zainteresowania stawiamy kwalifikacje naszych pracowników i ich ciągłe poszerzanie. Począwszy od kadry zarządzającej zasobami magazynowymi, poprzez kompleksowy dział obsługi klienta aż po zespół znających swoje “rzemiosło” przedstawicieli handlowych stawiamy na ludzi ambitnych i  doświadczonych dla których dobre imię firmy jest wartością, o którą dbają z wielkim zaangażowaniem. 

Nasz sukces jest nierozerwalnie związany z satysfakcją naszych Klienów. Staramy się zatem sprostać Ich wymaganiom poprzez:

  • wysoką jakość oferowanych towarów zapewnioną dzięki kontroli jakości
  • gwarantowane terminowe dostawy wynikające z ustandaryzowanych systemów zarządzania kanałami dystrybucji realizowanych za pomocą czołowych światowych firm spedycyjnych, a przede wszystkim za pomocą transportu własnego
  • przeszkolony personel posiadający wysokie kompetencje i niezbędną wiedzę teoretyczną, gwarantującą dotrzymanie przyjętych standardów pracy i obsługi klientów

Wszystkie nasze wysiłki są zorientowane na indywidualne potrzeby i zadowolenie naszych klientów. Ciągła dostępność oferty produktowej i wyczerpujące informacje o produktach są w naszym rozumieniu oczywistą częścią optymalnej obsługi klientów. Poparciem tej tezy  jest wysoki stopień zadowolenia naszych klientów.

Począwszy od roku 2009 zakres naszej działalności wykroczył poza granice Polski i z powodzeniem budujemy sieć sprzedaży i dystrybucji w Czechach, Słowacji oraz w niedalekiej przyszłości na Węgrzech. Odnosząc znakomite wyniki sprzedażowe w wyżej wymienionych krajach rozpoczęliśmy proces ekspansji marki STALCO na Europę. Każdy kraj posiada obywateli o róznych upodobaniach i mentalności, lecz na całym świecie ludzie cenią rzetelność, jakość oraz profesjonalizm dlatego też jesteśmy spokojni o sukces marki STALCO w innych krajach.

produkty producenta

Gama produktów

materiały do pobrania

Materiały do pobrania znajdą Państwo na stronie producenta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych Partnerów i do kontaktu z naszymi doradcami!

Masz do nas pytanie?