Rector

W roku 2020 przypada 60-lecie belki sprężonej produkowanej w zakładach RECTOR. Korzenie RECTOR Lesage sięgają roku 1897, kiedy to została uruchomiona produkcja pokryć dachowych w Mulhouse, pod patronatem Fundacji Oscara Lesage.

Rodzinny interes z siedzibą główną w Mulhouse w 1953 roku przekształca się w spółkę RECTOR S.A. uruchamiając przy tym pierwszy we Francji zakład produkujący belki z betonu sprężonego.

RECTOR  jest synonimem stałego dążenia do doskonałości i właśnie dzięki takiej filozofii RECTOR stał się  głównym graczem na rynku w produkcji prefabrykowanych elementów betonowych. Do dnia dzisiejszego ponad 7 mln ludzi stąpa po stropach RECTOR .

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom RECTOR  stał się liderem mającym 25% udział w rynku francuskim, przez lata wyspecjalizował się w produkcji stropów gęstożebrowych, belek, podwalin, ścian, ekranów akustycznych, cały czas starając się przewidywać potrzeby rynku. Grupa RECTOR Lesage działa na rynku francuskim od ponad 60 lat, na którym jest liderem w zakresie produkcji prefabrykatów z betonu sprężonego.

W Polsce firma rozpoczęła działalność w 2003 roku, a w listopadzie 2008 r. w Chrzanowie uruchomiła pierwszy w Europie Środkowej zakład produkcyjny belek z betonu sprężonego. W 2011 roku rozszerzyła zakres działalności o kraje Czech i Słowacji.

produkty producenta

Gama produktów firmy Rector

materiały do pobrania

Materiały do pobrania znajdą Państwo na stronie producenta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych Partnerów i do kontaktu z naszymi doradcami!

Masz do nas pytanie?