Facebook


Wesołych i spokojnych Świąt życzy SOLMATwięcej ...

SOLMAT Gazelą Biznesu 2012 – Dynamiczny rozwój nagrodzony


Z dumą informujemy, że SOLMAT po raz kolejny znalazł się w czołówce rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm i otrzymał prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu 2012.
więcej ...

Przerwa świąteczno-noworoczna


Szanowni Państwo! Informujemy, że od dnia 24.12.2012 do dnia 04.01.2013 planujemy przerwę świąteczną. Zamówienia złożone w tych dniach będą realizowane od 07.01.2013r. Wszystkim naszym Klientom, życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz dalszej owocnej współpracy w nadchodzącym Nowym Roku. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym.
więcej ...

SOLMAT po raz kolejny otrzymał nominację do Gazel Biznesu


Wiadomość z ostatniej chwili! Właśnie otrzymaliśmy informację, że nasza firma SOLMAT po raz kolejny została nominowana do Gazeli Biznesu 2012.
więcej ...

Wszystko o wełnie mineralnej


Wielu inwestorów żyje w przeświadczeniu, że wykonanie ocieplenia ścian zewnętrznych z wykorzystaniem skalnej wełny mineralnej jest bardzo drogie. Nic bardziej mylnego. Na wykresie 1 znajduje się szacunkowe wyliczenie kosztów wykonania izolacji 250 m2 ścian zewnętrznych w systemie ETICS. Okazuje się, że porównując sumaryczne koszty wykonania ocieplenia z wykorzystaniem skalnej wełny ROCKWOOL w stosunku do zwykłej izolacji, różnica jest na poziomie od 23 do 30%.
więcej ...

Hitowy system dociepleń


Sprzedaż systemu Platinum zawierającego wszystkie materiały potrzebne do wykonania perfekcyjnej izolacji budynku od fundamentu aż po dach jest o 20 % wyższa od planowanych wyników firmy. - mówi Krzysztof Krzemień z Termo Organiki – Nasz system trafił w gust indywidualnych klientów, którzy częściej wybierają sprawdzone, markowe produkty. Indywidualni inwestorzy unikają towarów tańszych, ale słabych, jak to często ma miejsce w przy dużych inwestycjach developerskich, a te ostatnio wyhamowały. W przyszłość również patrzymy z dużym optymizmem. Klient indywidulany coraz częściej jest zainteresowany budownictwem energooszczędnym, prawo europejskie dotyczące tej dziedziny staje się w Polsce obowiązujące, w końcu Polacy zdają sobie sprawę jak najprościej zaoszczędzić pieniądze.
więcej ...

Gips szpachlowy czy gładź gipsowa


Twarde szpachle Gipsy szpachlowe (zwane też masami szpachlowymi lub szpachlówkami) służą głównie do wyrównywania i szpachlowania całych powierzchni. Można nimi uzupełniać ubytki w podłożu lub dokonywać przeszpachlowania, nakładając na nierówne podłoża warstwę wyrównawczą grubości do 5 mm, a nawet – w pewnym zakresie – wykonywać gładzie na podłożach mineralnych, używając długich (60-80 cm) pac z nierdzewnej stali.
więcej ...

PROMOCJA!!! MATERIAŁY DO OCIEPLENIA PODDASZY


MATERIAŁY DO OCIEPLENIA PODDASZY W JESIENNEJ CENIE TYLKO W SOLMAT. *promocja ważna do wyczerpania zapasów
więcej ...

Nowo otwarty sklep przy Dekerta 45!!!


Od sierpnia zapraszamy wszystkich klientów do naszego nowootwartego sklepu przy siedzibie biura głównego Dekerta 45. Polecamy farby takich marek jak: Dekoral, Śnieżka, Magnat, Malfarb TYLKO U NAS CENY HURTOWE GODZINY OTWARCIA pon. - pt. 7:00 - 17:00 sb. 8:00 - 12:00 Zapraszamy!
więcej ...Strony: 1 2 3

Google+
C_GOOGLE_CODE