Facebook

Solmat Hanusiak Sp. k.

ul. Dekerta 45
30-703 Kraków

 

NIP: 679-295-56-27
REGON: 120586375

 

Tel: 12 296 10 08
Fax: 12 263 04 49
E-mail: 
biuro@solmat.pl

 

Zapraszamy - jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od godziny   7 00 – 17 00 oraz w soboty 8 00 – 14 00.

 

 

Dyrektor zarządzający
Paweł  Hanusiak
e-mail: pawel.hanusiak@solmat.pl

 

Dyrektor handlowy
Zygmunt Kowalczyk
e-mail: zygmunt.kowalczyk@solmat.pl

  

Biuro Główne
tel./fax: 12 263 04 49; 12 296 10 08

Małgorzata Nawrot

Kierownik biura głównego
e-mail: malgorzata.nawrot@solmat.pl

 

Anna Bujas

Sekretariat
e-mail: anna.bujas@solmat.pl

 

Ilona Tomana

Księgowość

e-mail: ilona.tomana@solmat.pl

 

Łucja Hanusiak

Marketing

e-mail: lucja.hanusiak@solmat.pl

 

Dział inwestycji

Tel.: 12 296 10 08

 

Piotr Sapek
Koordynator ds. inwestycji
e-mail: piotr.sapek@solmat.pl


Przemysław Kurzyński,
Koordynator ds. inwestycji
e-mail: przemyslaw.kurzynski@solmat.pl

 

Jacek Grodzicki,

Koordynator ds. inwestycji  
e-mail: jacek.grodzicki@solmat.pl

 

Agnieszka Czerwińska,
Koordynator ds. inwestycji
e-mail: agnieszka.czerwinska@solmat.pl

 

Dział inwestycji - obsługa stacjonarna

 

Mirosława Wiącek,
Doradca handlowy ds. inwestycji
e-mail: miroslawa.wiacek@solmat.pl

Paweł  Wójcicki,

Doradca handlowy ds. inwestycji
e-mail: pawel.wojcicki@solmat.pl

 

Edyta Przęczek

Doradca handlowy

e-mail: edyta.przeczek@solmat.pl

 

Edyta Kwilarz

Doradca handlowy

e-mail: edyta.kwilarz@solmat.pl

 

Market Budowlany

Tel.: 12 296 10 08

 

Krzysztof Kaźmierczak

Kierownik Marketu Budowlanego

e-mail: krzysztof.kazmierczak@solmat.pl


Adam Górecki,
Doradca handlowy
e-mail: adam.gorecki@solmat.pl

  

Paweł Rosiak,
Handlowiec
e-mail: pawel.rosiak@solmat.pl

 

Dział Sprzedaży Internetowej

Agnieszka Czerwińska,
Koordynator ds. inwestycji
e-mail: agnieszka.czerwinska@solmat.pl
 

Dział Zaopatrzenia i Logistyki

Tel.: 12 296 10 08

 

Rafał Broda,
Kierownik ds. zaopatrzenia i logistyki
e-mail: rafal.broda@solmat.pl

 

Agnieszka Hojka,
Pracownik działu zaopatrzenia i logistyki
e-mail: agnieszka.hojka@solmat.pl

 

Marek Bogacz

Kierownik magazynu

e-mail: marek.bogacz@solmat.pl

 

w górę    

Google+
C_GOOGLE_CODE